0216 318 5139

LEZZET NOKTALARIMIZ

KURUMSAL

“Geleneksel tadların dışında kendimize özgü yeni tatlar geliştirip tüketiciye sunarak, farklılığımızı ortaya koyan faaliyetlerimizi devam ettirmek; bu suretle, aranan ve tercih edilen bir marka olarak gelişimizi sürdürmek.”

Ürettiğimiz gıda ürünlerinin nihai tüketicisi insanlardır ve buradan hareketle, çalışma felsefemizin odak noktasında da insanlar bulunmaktadır. Gıda imalatında duyulan hijyenik ve katkı maddesiz üretim yapmak esas görevimizdir. İnsanların sağlıklarını bozmayacak şekilde saf, doğal malzemeler kullanarak üretim yapıp, kendilerine gönül rahatlığıyla satın alabilecekleri ürünler sunmak azmiyle sürekli gelişerek çalışmaktayız.

1985 yılında çalışarak adım attığımız börek sektöründe, kısa zamanda kendimize ait işletmemizi kurarak faaliyetimize başladık. Müşterilerimizin yoğun ilgisi muhtelif semtlerde şubeleşme kararı almamıza neden oldu. Çamlıca’da üretim merkezimizi kurduk. Bu esnada şubelerimizden birini de Çengelköy’de açtık. Çengelköy’de yoğun ilgiyle karşılaşınca, üretim merkezimizi de Çengelköy’e taşıdık. Bir süre sonra, bulunduğumuz yerle özdeşleşerek Çengelköy Börekçisi diye anılmaya başladık. Gördüğümüz yoğun ilgi ve bulunduğumuz bölgeyle gelişen bağımız, firmamızın adını ve markamızı “Çengelköy Börekçisi” olarak tercih etmemizde oldukça önemli rol oynadı. Bu ilgiye karşılık müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kısa zamanda şubelerimizi çoğalttık. Bugün İstanbul’un muhtelif yerlerinde 11 (onbir) şube ile hizmet vermekteyiz. Ürün kalitemiz ve tüketicinin ürünlerimize olan talebi, firmamıza bayilik başvurularını arttırmaya başladı. Fakat, ürün kalitemiz ve prensiplerimizi korumamız için aile şirketi olarak faaliyetimizi sürdürmek ana gayemizdir. Halkımızın yoğun ilgisine karşılık şubelerimizi artırıp müşterilerimize en kısa zamanda siparişlerini ulaştırabilmek aslı görevimizdir.

Çengelköy Börekçisi olarak bizi biz yapan ve 30 yıldır lezzet üretmemizi sağlayan değerlerimiz;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Dürüstlük ve güven
  • Sürekli ve hızlı hizmet
  • Güler yüzlü hizmet
  • Çevreye ve insana saygı
  • Katma değeri yüksek ürünler üretmek
  • Yeni tatlar geliştirmek